Endüstriyel Gaz Firmaları

Gebze bölgesi endüstriyel gaz firmaları arasında bulunan Kare Proses, uzman kadrosuyla sanayi doğalgaz tesisatlarınız için vazgeçilmez bir çözüm ortağıdır. Ücretsiz keşif için bize ulaşın.

endüstriyel gaz firmaları

Endüstriyel Gaz Tesisatı

Doğalgaz her türlü sanayi, endüstri, toplu konut ve konutların vazgeçilmez enerji kaynağıdır. Yakıt olarak diğer yakıtlara göre en çevreci olan yakıt türüdür. Kullanım kolaylığı ve ucuz olması sebebiyle endüstriyel tesislerde tercih edilen yakıtların başında gelir. Sanayi tesislerinin doğalgaz dönüşümü, teknik şartnameler çerçevesinde, gazın teslim noktasında yakıcı cihaz ve ünitelerine kadar boru şebeke ve bu şebekeler dahilinde teknik emniyetin sağlanması, tüm kademelerde gazın akışından yanma noktasına kadar belirlenen teknik esaslar dahilinde gerçekleşmelidir. Sanayi tesislerinde ihtiyaç olan gaz debisi ve basınç değerleri gaz teslim noktalarına kadar %100 maksimum kapasite artışına uygun olmalıdır.

Kazan daireleri, buhar-kızgın yağ ısı santralleri, pişirme kurutma amaçlı tünel veya kamara tip fırınlar, homojenizasyon fırınları, döküm ergitme ocakları, tavlama ocakları, tekstil amaçlı tesislerde ramöz makinaları, daldırma tip ergitme havuzları, EX-pro of emniyet sistemleri, döner tip ısı jeneratörlü kurutucular ve bu ünitelerde yakıcı cihaz olarak kullanılan atmosfarik, üflemeli gaz brulörleri ve gaz bekleri teknik şartname açısından irdelenmeli, doğru tercihler yapılmalıdır. Özellikle kapalı mekanlarda olası gaz kaçaklarına karşı gerekli emniyet tedbirleri alınmış olmalıdır.

Endüstriyel Gaz Firmaları İletişim

Tel: +90 262 655 00 98
E-mail: info@kareproses.com

Hakkımızda bilgi almak için tıklayın.