Kızgın Su Tesisatı

Kızgın su tesisatının kurulması esnasında fazlasıyla teknik bilgiye ve profesyonelliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Kızgın su tesisatı işinde uzman profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Tankların ayarlanmasından, suyun ısıtılmasına ve ısıtılan suyun istenilen her yere dağıtılmasına kadar bütün işlemleri özenle gerçekleştirerek tesisatı oluşturmaktayız. Tesisatın düzgün bir şekilde dağıtım yapabilmesi için en kaliteli malzemeleri kullanıyor ve güven problemi oluşturacak tüm durumları dikkate alıyoruz.

Kızgın suyun basınçlandırılması, dağıtılması ve ısıtma bölgelerine gitmesi oluşturduğumuz sistem sayesinde mümkün hale gelmektedir.
Kızgın Su Tesisatı

Kızgın Su Kazanı

Kızgın su kazanı yüksek sıcaklığa ihtiyaç duyulan bölgesel ısıtma ve endüstriyel proseslerin ısı taleplerini karşılamak için kullanılır. Bu kazanlar 120 °C’nin üstünde gidiş suyu sıcaklıkları sağlarlar. Yüksek verimli, zararlı madde emisyonu düşük ve yüksek işletme emniyetine sahip olan kızgın su kazanı tüm yüksek sıcaklık ihtiyaçlarını karşılar.

Gaz yakıtlı, sıvı yakıtlı ve katı yakıtlı olmak üzere 3 çeşit kızgın su kazanı bulunmaktadır.

Kızgın Su Tesisatı Avantajları

Kurulan tesisatın en iyi şekilde çalışması ve suyun dağıtılması esnasında kusursuz bir izlenim bırakması Kare Proses tarafından sağlanan teknik çalışmalarla gerçekleştirilmektedir. İstenilen bütün bölgelerin kısa süre içerisinde ısıtılması, kızgın su tesisatı sisteminin sunduğu avantajlardan biridir.

Diğer işlerimiz hakkında bilgi edinmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bizimle iletişime geçmek için tıklayın.