Hakkımızda

Firmamız

Kare Proses; endüstriyel tesislerin fabrika doğalgaz tesisatları, yangın güvenlik sistemleri tesisatı, buhar üretim prosesleri, iklimlendirme sistemleri (ısıtma, soğutma, havalandırma) ve enerji verimliliği konularında mühendislik, danışmanlık , fizibilite, etüt, proje, taahüt, uygulama ve kontrollük hizmetleri sunmaktadır.

Fabrika Doğalgaz Tesisatları

Sektöre fabrika doğalgaz tesisatı sistemleri ile başlayıp endüstriyel mekanik tesisat uygulamaları ile devam eden firmamız; 20 yıla yakın çalışma döneminde farklı isimlerle sunduğumuz hizmetleri, yeni dönemde daha üstün hizmet anlayışı ile yeni ünvanı KARE PROSES ile devam etmektedir.

Firmamız, deneyimli çalışma ekibi ile iklimlendirme ve tesisat sektöründe proje ve taahhüt uygulamalarında başarı ile hizmet vererek, uygun fiyatlar ile kalitesini ve güvenilir bir partner olduğunu tüm müşterilerine kanıtlamayı hedef edinerek yola çıkmıştır.

Elektronik, elektrik sistemleri, kontrol sistemleri, proses enstrumantasyonu konusunda da uzman, yüksek motivasyonlu, tecrübeli çözüm ortağı mühendisler ile de işbirliği yaparak çözümler sunmaktadır. Başlıca amacımız çağdaş standartlara uygun işler yaparak müşterilerimizin beklentilerini üst düzeyde kalite standartları ile karşılamaktır. Hedefimiz; çevreye, doğaya ve insana zarar vermeyecek sistemleri üretmek ve bunları “Kaliteli Hizmet ve Uygun Maliyet” sloganıyla gerçekleştirmektir.

Sizlerle bu ilkelerimiz doğrultusunda işbirliği yapmak arzusundayız. Doğru ürün ve sistemler, uygun maliyetler ve kaliteli hizmetler sunmak için bizleri tereddüt etmeden arayabilirsiniz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için kare proses web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bizimle iletişime geçmek için tıklayın.

Saygılarımızla,
Kare Proses